trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Agor Hukuk Bürosu Hakkında

Agor Hukuk Bürosu, Diyarbakır Barosu avukatlarından Av. Nihat Toprak ve Av. Fırat Hasgümüş ve tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana başta Ceza Davaları, Boşanma ve İş Davaları olmak üzere  iş Kazalarından kaynaklı Maddi ve Manevi  Tazminat Davaları, Trafik Kazalarından Kaynaklı Tazminat Davaları, Sigorta Davaları, İcra Takipleri, Tüketici Davaları, Vergi Davalarında ve Sağlık Hukukundan Kaynaklı Davaları ile ilgili  hukuki danışmanlık ve takip hizmeti verilmektedir.

Müvekkillerin yaşadığı hukuki problemlerde Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinde belirlenmiş ücret karşılığında müvekkile gerekli hukuki çözümler sunulmaktadır. 

Dinamik ve genç kadrosu ile Agor Hukuk Bürosu, Avukatlık Meslek Etik kurallarına uygun olarak çalışarak hizmeti sunmayı ilkeselleştirmiştir. 

Agor Hukuku Bürosu
  • Agor Hukuk Bürosu birden fazla avukatın bir araya gelerek kurdukları bir hukuk danışmanlık firmasıdır.
  • Agor Hukuk Bürosu deneyimli avukatlardan oluşmuş başarılı dava geçmişi olan bir şirkettir.
  • Etik çalışmayı prensip edinmiştir.

AGOR HUKUK BÜROSU
Misyonumuz

Avukatlık meslek etiğine göre dosyaların takibini yürütmekte olup, mesleğe uygun ve müvekkilin hukuki menfaatine uygun hareket ederek Avukatlık faaliyeti yürütmeyi ilke edinmiştir.  Bu amaçla karşılaşılan hukuki sorunlara karşı aktif, etkili ve hızlı çözüm arayışlarına girmektedir. 

Vizyonumuz

Agor Hukuk Bürosu, hukuki sorunların çözümünde mevcut kararlarla yetinmeyerek emsal kararlara imza atma yönünde gerekli hukuki başarıyı sağlamayı ilke edinmiştir. 

Whatsapp
Agor Hukuk Bürosu
Agor Hukuk Bürosu
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?